-13%

Дитячий надувний ігровий центр Intex Крокодил, з гіркою, в коробці, від 2 років, 201*170*84 см (57165)
3 798,10 ₴
3 323 ₴
- В наявності
- Код: 874925
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Веселий крокодил запрошує дітлахів на забаву! Надувний ігровий центр Intex подарує малюкам безліч цікавих ігор і свіжість у спекотний літній день.
Особливості виробу
-
Невеличка гірка для веселих забав.
-
Надувний килимок під гіркою, який захищає малюків від ударів.
-
Душ-каскад, який освіжає у спекотну погоду.
-
Різнокольоровий грибок, щоб заховатися від сонця.
-
Низькі бортики.
-
Система зливу води.
Висота води у басейні — приблизно 14 см. Максимальне навантаження — 54 кг. Він вміщує до 160 л води.
Комплектація: ігровий центр, надувне відерце, кільце для качки, крокодил-душ, комплект для ремонту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3800г |
| Тип | Басейн |
| Висота | 84 см |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Довжина: | 201 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 160000 мл |
| Особливості | З гіркою, З навісом, З фонтаном |
| Тип басейну | Надувний |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 323 ₴

