-37%

Ігровий надувний центр Intex Планета динозаврів, з гіркою та душем, 333*229*112 см, від 2 років (57135)
7 598,10 ₴
4 824 ₴
- В наявності
- Код: 1184631
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Барвистий надувний центр Intex перенесе малюків у світ динозаврів, де на них чекають захопливі пригоди та веселі ігри.
Особливості виробу
Центр оснащений водною гіркою, фонтаном та кільцями для метання, що забезпечує різноманітні активності для дітей. Підключення садового шланга активує душ, додаючи прохолоди в спекотні дні. Міцний вініловий матеріал гарантує безпеку та довговічність виробу. Створіть власний мініаквапарк у дворі та подаруйте дітям незабутні літні розваги!
Глибина води в басейні — 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Висота | 112 см |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Довжина: | 333 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 290000 мл |
| Особливості | З гіркою, З фонтаном |
| Тип басейну | Надувний |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 229 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 824 ₴

