-17%

Дитячий надувний ігровий центр Intex Солодощі, в коробці, від 2 років, 295*191*130 см (57149)
6 838,10 ₴
5 698 ₴
- В наявності
- Код: 878013
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Ігровий центр Intex — більше ніж просто басейн! Це місце для захопливих дитячих ігор та пригод.
Особливості виробу
Ігровий центр містить водну гірку, великий і маленький басейни, надувні льодяники, жолоби для скочування м’ячів і кільця для них. Це дає можливість дітям вигадати безліч захопливих ігор. А яскравий дизайн нагадує про магазин солодощів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7500г |
| Тип | Басейн |
| Висота | 130 см |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Довжина: | 295 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 374000 мл |
| Особливості | З гіркою, З фонтаном |
| Тип басейну | Надувний |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 191 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 698 ₴

