-25%

Дитячий надувний басейн Intex Веселка, у коробці, від 2 років, 147*33 см (57422)
1 138,09 ₴
853 ₴
- В наявності
- Код: 878010
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Басейн Intex Веселка — це можливість організувати малюку цікаве і безпечне дозвілля!
Особливості виробу
Басейн підходить для дітей віком від 2 років. Він виготовлений із високоякісного міцного вінілу, має надувне дно. Барвистий дизайн у вигляді веселки робить дитячий відпочинок ще цікавішим!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 147 см |
| Діаметр | 147 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 147 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 г |
| Тип | Басейн |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 299000мл |
| Тип басейну | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴

