-19%

Дитячий надувний басейн Intex з кругом та м'ячем, від 2 років, 122*25 см (59460)
1 062,09 ₴
865 ₴
- В наявності
- Код: 879029
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Ідеальний відпочинок для малюків у спекотний літній день — із надувним басейном Intex. Він рекомендований для дітей від 2 років.
Особливості виробу
- Виготовлений із якісного та безпечного вінілу.
- Складається із двох самостійних відсіків, обладнаних власними подвійними клапанами.
- Вміщує 150 літрів води (за 80 % наповнення).
У комплекті також містяться надувний м’ячик діаметром 51 см і надувний круг 51 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 122 см |
| Діаметр | 122 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 150000 мл |
| Тип басейну | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴
