-16%

Дитячий надувний басейн Intex Веселка, в коробці, від 3 до 6 років, 168*46 см (56441)
1 518,10 ₴
1 271 ₴
- В наявності
- Код: 878011
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Басейн Intex Веселка дарує безліч яскравих вражень і можливість дитині безпечно гратися у воді!
Особливості виробу
Басейн підходить для дітей віком від 3 до 6 років. Він виготовлений із високоякісного міцного вінілу, має товсті стінки. Барвистий дизайн у вигляді веселки робить дитячий відпочинок ще цікавішим!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 168 см |
| Діаметр | 168 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 168 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 617000 мл |
| Тип басейну | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴

