-25%

Дитячий надувний басейн Intex Кришталевий, синій, в коробці, від 3 до 6 років, 147*33 см (58426)
1 233,09 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 879032
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Грати у воді із задоволенням — із дитячим надувним басейном Intex. Він підходить для дітей від 3 до 6 років.
Особливості виробу
Басейн виготовлений із високоякісного вінілу, має ненадувне дно. Його м’які бортики гарантують безпеку дитини і захистять від ударів під час веселих ігор у воді. Виріб має приємний блакитний колір і складається із трьох окремих відсіків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 147 см |
| Діаметр | 147 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 147 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3130г |
| Тип | Басейн |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 288000мл |
| Тип басейну | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴
