-35%

Дитячий надувний басейн Intex Веселка, в коробці, від 2 років, 114*25 см (57412)
1 138,09 ₴
739 ₴
- В наявності
- Код: 878009
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Яскравий надувний басейн Intex Веселка стане улюбленим місцем для дитячого літнього відпочинку!
Особливості виробу
Басейн підходить для дітей віком від 2 років. Він виготовлений із високоякісного міцного вінілу. Барвистий дизайн у вигляді веселки робить дитячий відпочинок ще цікавішим!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 114 см |
| Діаметр | 114 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 114 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200г |
| Тип | Басейн |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 173000 мл |
| Тип басейну | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴
