-22%

Дитячий надувний ігровий центр Intex Веселка, в коробці, від 3 років, 297*193*135 см (57453)
7 028,10 ₴
5 489 ₴
- В наявності
- Код: 874924
+380 (99) 828-95-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
З надувним ігровим центром Веселка відомого бренду Intex діткам не буде коли нудьгувати!
Особливості виробу
-
Два з’єднані басейни, які вміщують 227 і 201 л води.
-
Гірка для дітей, що забезпечує захоплювальні та веселі спуски.
-
Бокові гірки для різнокольорових м’ячів.
-
Невеликий фонтан.
-
Вбудовані палички для ігор з надувними кільцями.
Ігровий центр має яскравий стильний дизайн. Розмір виробу: 297*193*135 см. Всі елементи виготовили з міцного ПВХ.
Комплектація: надувний центр, дитяча гірка, 6 м’ячів, 4 кільця, фонтан, патч для ремонту, інструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7400г |
| Тип | Басейн |
| Висота | 135 см |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Довжина: | 297 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 428000мл |
| Особливості | З гіркою, З фонтаном |
| Тип басейну | Надувний |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 193 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴
