
Ігровий надувний центр Intex Замок Єдинорога, з гіркою, 196*178*127 см, від 2 років (56148)
4 938 ₴
- В наявності
- Код: 1803371
Опис товару
Перетворіть звичайний літній день на чарівну пригоду — завдяки ігровому надувному центру Intex Замок Єдинорога! Дизайн у стилі єдинорога з казковими деталями відразу привертає увагу та надихає на створення вигаданого світу, а вбудована гірка додає драйву та веселощів. Тут можна не просто плескатися у воді, а грати, фантазувати й активно проводити час разом із друзями.
Особливості виробу
Ігровий центр виготовили з міцного та зносостійкого ПВХ, що забезпечує довговічність і надійність під час активних ігор. Він оснащений вбудованою гіркою, яка додає динаміки та урізноманітнює водні розваги. М’які надувні елементи підвищують рівень безпеки, зменшуючи ризик травмування. Простора конструкція дає змогу гратися одразу кільком дітям, а об’єм басейну оптимально підходить для комфортного використання. Виріб можна легко надути, з нього швидко зливати воду та компактно складати для зберігання або транспортування.
Розміри виробу: 196*178*127 см.
Об’єм: 234 л.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5100г |
| Тип | Басейн |
| Висота | 127 см |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Довжина: | 196 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Наявність насоса | Немає |
| Об'єм | 234000мл |
| Особливості | З гіркою |
| Тип басейну | Надувний |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 178 см |
- Ціна: 4 938 ₴

